Ke své práci používám

Nástrojů, které při své práci používám, je mnoho. Ať už jde o scripty, grafiku, systémy nebo cokoliv jiného, snažím se používat open source a autorům přispívám na vývoj. Vracím jim tak čas, který nad svými službami strávili.

logo-wordpress

WordPress

Nejvíce využívaný systém CMS pro správu obsahu. Dávno neplatí, že jde pouze o nástroj pro vytváření firemních prezentací. Díky své rozšířitelností pomocí pluginů či tématicky vytvořeným šablonám vytvořite jakýkoliv web.

logo-woocommerce

WooCommerce

Oblíbený plugin určený pro WordPress, díky kterému vytvoříte plně funkční internetový obchod. Obsahuje spousty funkcí, které můžete rozšířit dalšími pluginy. Oproti jiným systémům považuji WooCommerce za uživatelsky nejpřívětivější.

logo-google

Google

Ano, mým nejčastějším nástrojem je strejda Google. Ať již hledám nové funkce, řešení, nástroje nebo návody, je strejda Google první, koho navštívím. Je to opravdu skvělý nástroj jak získat nové informace.

+
let tvorby webů
+
aktuálně spokojených klientů
+
spuštěných webů

Nejlepší plugin pro WooCommerce – Více prodejců díky mne v češtině
WCFM -Frontend Manager & WCFM Marketplace


uvv 1

Něco z mého blogu

Poradím Vám s některými vychytávkami, ukážu Vám fígle, díky kterým si WordPress a především WooCommerce upravíte a vylepšíte.
Někdy to půjde zdarma, někdy za použití placených pluginů.

Nabízím k prodeji tyto domény, nebo hotové projekty. Prodej probíhá formou aukce na aukro.cz. Pokud zde nic nevidíte, tak holt právě nic neprodávám 🙂

[gjmaa id=“1″ count=“6″ show_price=“1″ show_time=“0″ show_comments=“0″ count_of_comments=“0″ /]

Výběr tipů v čem mám prsty

PařátMagazine.com

Tištěný časopis Pařát plný metalové muziky

LPGHodslavice.cz

Přestavby vozidel na LPG a CNG, autoservis

ProSluníčka.cz

Nákupní centrum pro maminky s miminkami

Bliknisi.cz

Internetový obchod se zvukovým a světelným vybavením